Activiteit

Zomerborrel voor Vrienden in het KMSKA

Categorie:

Activiteit
Met veel genoegen nodigen we alle Vrienden uit voor de zomerborrel van de Vrienden van het KMSKA op zaterdag 23 augustus 2025 in de prachtige museumtuin van het KMSKA.

Tijdens de zomermaanden organiseert het KMSKA “Kunst op het gras” voor de tweede maal. De Vrienden van het KMSKA vzw steunen dit warme initiatief waar je de hele zomer lang aan de slag kan met doe-het-zelfkits en inspirerende workshops.

De zomerborrel staat in teken van dit waardevol zomeratelier dat van de museumtuin een warme ontmoetingsplek maakt voor mensen die soms in de schaduw staan van onze samenleving. Onder het motto “samen tegen eenzaamheid” biedt Kunst op het gras een programma op maat van kwetsbare groepen: ouderen, jongeren in moeilijke situaties, mensen met financiële zorgen en anderen.

De Vrienden van het KMSKA vzw stellen het project graag aan je voor tijdens de zomerborrel en biedt een introductierondleiding aan over de architectuur van het KMSKA.

Praktisch

  • Wanneer?
    23/08/2025 van 17u15 tot 20u15 
  • Programma
    17u15-17u30-17u45: introductietours Architectuur KMSKA (30 min)
    17u45: Opening zomerbar.
    18u10: Introductie Kunst op het gras door Sophie Verbeke aan de tent.
    18u30-18u45-19u-19u15-19u30-19u45: Introductietours Architectuur KMSKA (30 min)
    20u15: einde zomerborrel
  • Prijs
    Deelname is gratis
  • Inschrijven
    Exclusief voor Vrienden van het KMSKA
Rubens

Blijf verbonden!

Ontvang altijd de laatste nieuwtjes